Aktuální počasí Rūstā-ye Amīr ol Mow’menīn
Aktuální počasí přímo pro město Rūstā-ye Amīr ol Mow’menīn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 41°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 34°C |
