- Počasí
- Gruzie
- Kvemo Kartli
- Rustavi
Aktuální počasí Rustavi
Aktuální počasí přímo pro město Rustavi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
