- Počasí
- Omán
- Al Batinah South
- Rustaq
Aktuální počasí Rustaq
Aktuální počasí přímo pro město Rustaq. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
41°C
pocitově 47°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 31°C |
