Aktuální počasí Russy
Aktuální počasí přímo pro město Russy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 30. 5. (00:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 14°C |
