- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Russko-Vysotskoye
Aktuální počasí Russko-Vysotskoye
Aktuální počasí přímo pro město Russko-Vysotskoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
