- Počasí
- Rusko
- Mariy-El Republic
- Russkiye Shoi
Aktuální počasí Russkiye Shoi
Aktuální počasí přímo pro město Russkiye Shoi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
