Aktuální počasí Rumst
Aktuální počasí přímo pro město Rumst. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
