Aktuální počasí Rugles
Aktuální počasí přímo pro město Rugles. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 3. 5. (00:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
