Aktuální počasí Rudžiai
Aktuální počasí přímo pro město Rudžiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 27. 4. (00:00) do 27. 4. (21:00)
3°C
pocitově -3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
