- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Rudná
Aktuální počasí Rudná
Aktuální počasí přímo pro město Rudná. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
18°C
pocitově 16°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
