- Počasí
- Polsko
- Malopolské vojvodství
- Rudawa
Aktuální počasí Rudawa
Aktuální počasí přímo pro město Rudawa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
