- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Ruby
Aktuální počasí Ruby
Aktuální počasí přímo pro město Ruby. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
