- Počasí
- Slovensko
- Košický kraj
- Rožňava
Aktuální počasí Rožňava
Aktuální počasí přímo pro město Rožňava. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 3. 5. (00:00) do 3. 5. (08:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 14°C |
