- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Roupakiá
Aktuální počasí Roupakiá
Aktuální počasí přímo pro město Roupakiá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí od 22. 5. (13:00) do 22. 5. (19:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
