Aktuální počasí Rotunda
Aktuální počasí přímo pro město Rotunda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
