- Počasí
- Spojené království
- Scotland
- Rothes
Aktuální počasí Rothes
Aktuální počasí přímo pro město Rothes. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 9°C |
