- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Rot am See
Aktuální počasí Rot am See
Aktuální počasí přímo pro město Rot am See. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
