- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Rossendale
Aktuální počasí Rossendale
Aktuální počasí přímo pro město Rossendale. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 9°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 83 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 5°C |
