- Počasí
- Izrael
- Northern District
- Rosh Pinna
Aktuální počasí Rosh Pinna
Aktuální počasí přímo pro město Rosh Pinna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (14:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
