- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Rosamond
Aktuální počasí Rosamond
Aktuální počasí přímo pro město Rosamond. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 4. 5. (23:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
