Aktuální počasí Rosà
Aktuální počasí přímo pro město Rosà. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 27. 5. (08:00) do 28. 5. (02:00)
Bouřky
Platí od 27. 5. (08:00) do 27. 5. (20:00)
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
