- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Ropesville
Aktuální počasí Ropesville
Aktuální počasí přímo pro město Ropesville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 25. 4. (12:00) do 25. 4. (20:00)
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 18°C |
