- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Romenay
Aktuální počasí Romenay
Aktuální počasí přímo pro město Romenay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
