- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Romanón
Aktuální počasí Romanón
Aktuální počasí přímo pro město Romanón. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 17°C |
