Aktuální počasí Rohrberg
Aktuální počasí přímo pro město Rohrberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 17. 5. (02:00) do 17. 5. (07:00)
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
