- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Rodhéa
Aktuální počasí Rodhéa
Aktuální počasí přímo pro město Rodhéa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 19°C |
