- Počasí
- Spojené státy americké
- Georgia
- Rockmart
Aktuální počasí Rockmart
Aktuální počasí přímo pro město Rockmart. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
