- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Rochester
Aktuální počasí Rochester
Aktuální počasí přímo pro město Rochester. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 1. 5. (09:00)
4°C
pocitově 1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 9°C |
