Aktuální počasí Roata Rossi
Aktuální počasí přímo pro město Roata Rossi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 15. 5. (10:00) do 16. 5. (02:00)
Silný déšť
Platí do 16. 5. (02:00)
8°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
