- Počasí
- Spojené státy americké
- Virginie
- Roanoke
Aktuální počasí Roanoke
Aktuální počasí přímo pro město Roanoke. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí do 1. 4. (18:40)
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
