Aktuální počasí Rivalta di Torino
Aktuální počasí přímo pro město Rivalta di Torino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 29. 5. (02:00)
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
