- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Srpska
- Ritešić
Aktuální počasí Ritešić
Aktuální počasí přímo pro město Ritešić. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 15. 5. (10:00) do 15. 5. (19:00)
Bouřky
Platí od 15. 5. (00:00) do 16. 5. (00:00)
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
