- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Risod
Aktuální počasí Risod
Aktuální počasí přímo pro město Risod. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
43°C
pocitově 46°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 34°C |
