- Počasí
- Švédsko
- Västerbotten
- Risnäs
Aktuální počasí Risnäs
Aktuální počasí přímo pro město Risnäs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 9°C |
