Aktuální počasí Riposto
Aktuální počasí přímo pro město Riposto. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 4. 4. (00:00)
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 14°C |
