Aktuální počasí Río Grande
Aktuální počasí přímo pro město Río Grande. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 26. 4. (22:00)
Prachová bouře
Platí do 26. 4. (20:00)
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 21°C |
