- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Rīneh
Aktuální počasí Rīneh
Aktuální počasí přímo pro město Rīneh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 83 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
