- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Rigachi
Aktuální počasí Rigachi
Aktuální počasí přímo pro město Rigachi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
