- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Riederich
Aktuální počasí Riederich
Aktuální počasí přímo pro město Riederich. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 2. 4. (09:00)
4°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 0 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 9°C |
