- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Ridott
Aktuální počasí Ridott
Aktuální počasí přímo pro město Ridott. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
