- Počasí
- Nizozemsko
- Jižní Holandsko
- Rhoon
Aktuální počasí Rhoon
Aktuální počasí přímo pro město Rhoon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
