- Počasí
- Írán
- North Khorasan
- Reẕāābād-e Qadīm
Aktuální počasí Reẕāābād-e Qadīm
Aktuální počasí přímo pro město Reẕāābād-e Qadīm. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
