- Počasí
- Írán
- Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad
- Reẕāābād
Aktuální počasí Reẕāābād
Aktuální počasí přímo pro město Reẕāābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
