Aktuální počasí Rethymno
Aktuální počasí přímo pro město Rethymno. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 25. 5. (12:00) do 25. 5. (18:00)
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 22°C |
