- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Rethwisch
Aktuální počasí Rethwisch
Aktuální počasí přímo pro město Rethwisch. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
