- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Réthi
Aktuální počasí Réthi
Aktuální počasí přímo pro město Réthi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 19°C |
