- Počasí
- Chorvatsko
- Osječko-Baranjska
- Retfala
Aktuální počasí Retfala
Aktuální počasí přímo pro město Retfala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 16. 5. (00:00) do 17. 5. (00:00)
Bouřky
Platí do 16. 5. (00:00)
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
