- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Retakheri
Aktuální počasí Retakheri
Aktuální počasí přímo pro město Retakheri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
42°C
pocitově 47°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 32°C |
