- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Reshui
Aktuální počasí Reshui
Aktuální počasí přímo pro město Reshui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
