Aktuální počasí Repedea
Aktuální počasí přímo pro město Repedea. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 22. 5. (06:00) do 22. 5. (21:00)
18°C
pocitově 16°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
